THE RIADA SAKARYA HOTEL, Sakarya Otel, Adapazarı Otel, Sakarya Otelleri, Adapazarı Otelleri, Sakarya Otel Riada, Adapazarı Hotel, Sakarya Hotel, Sakaryada bulunan otelimiz Riada hotel, Sakarya Restorant, Sakarya spa, Sakarya masaj, Sakarya cafe gibi faliyetlerde bulunan otelimiz sakarya otelidir.

Hizmetlerimiz


SPA & WELLNESS

Riada SPA & Wellness merkesinde Türk Hamamı, Sauna, Fitness salonu, Basınç odası, Özel Jakuzi Hizmetlerinin yanı sıra masaj yaptırabileceğiniz 2 adet masaj odası yer almaktadır.

Klasik, Spor, Medikal, Kese & Köpük, Refleksoloji masajlarının yaptırabileceğiniz gibi kişisel antrenörlük hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.
 
Türk Hamamı ve Sauna Kişiye Özel ya da grup olarak kullanılabilme imkanları mevcuttur 12 kişiye kadar gelin hamamı organizasyonlarıda gercekleştirilebilmektedir.

Klasik Masaj
Klasik masaj güne dinlenmiş ve rahat bir şekilde başlamanıza yardımcı olur.

Aroma Terapi Masajı
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılır.Rahatlatıcı masajdır.

Medikal Masaj
 
Kan akışını hızlandırmak ve kulunç sorunu olanlar için.

Refleksoloji Masaj
Ayak tabanında belli noktalara basınç yapılarak uygulanır.
 
Kese – Köpük Masajı


RIADA FITNESS CENTER 
 
RIADA Hotel fitness salonunda sizi çeşitli fitness aktiviteleri bekliyor.RIADA Hotel konukları fitnesss salonumuzda sunulan hizmetlerden konaklamaları süresice ücretsiz faydalanabilmektedir. 
 
Salona üyelik türü ve süresine göre değişen koşullarda üye olunabilmektedir.
 
 
 
     

 

TOPLANTI SALONU

200 m2′lik bir alan üzerine kurulan çok amaçlı toplantı salonu tiyatro düzeninde 180 yemek düzeninde 100 kişiye aynı anda hizmet verebilmektedir.Nişan ,kına organizasyon ve ya sunumlarda kullanılabilecek ses sistemi ,barkovizyon ,perde, kürsü vb tüm ekipman mevcutdur.

   


Telif Hakkı © 2012 Sakarya Riada Hotel. Tüm hakları saklıdır.